הר חלוץ ישוב קהילתי במשגב
דף הבית אודות הר חלוץ שעות פתיחה קליטה עסקים בחלוץ לוח מודעות פורום טרמפים ספר טלפונים ועדות מכהנות צור קשר
סקר ועדת נוער

שינויים ועדכונים מוועדת נוער לקראת שנת הפעילות החדשה

ועדת נוער (01/09/2020 11:07)

שלום רב לכל הורי הר חלוץ

שנת הלימודים נפתחה ואיתה גם פתיחתה של שנת הפעילות של החינוך בהר חלוץ. בשנה האחרונה כולנו חווים אתגרים רבים בתחום החינוך. גם בחינוך הפורמאלי וגם בחינוך הבלתי פורמאלי. במהלך הקיץ פעילות הילדים והנוער שונתה והותאמה בהתאם לכללים ולנהלים של הקורונה וניסינו לקיים פעילות קיץ שוטפת רגילה ככל האפשר.
אנו פותחים את השנה עם מספר שינויים משמעותיים מאוד. גל הרכז עוזב אותנו לאחר שנתיים ביישוב ואנו מודים לו על כל פעילותו ותרומתו במהלך התקופה שהיה איתנו.
אפי הרכז ממשיך איתנו לעוד שנה ואנו מאוד שמחים על כך.
השינוי הגדול הוא הצטרפותה של מנהלת החינוך החדשה. כדי לא לבלבל במושגים, נפריד בין החינוך לגיל הרך (אפס עד כיתה ג' ) ובין תפקידה של המנהלת הנכנסת שאחראית ברמה המקצועית והניהולית על כל הפעילות החינוכית ביישוב מכיתה ד' ועד יב'. תפקיד זה קיים כבר במספר רב של יישובים במועצה ובשנתיים האחרונות וועדת הנוער ניסתה לגייס את התקציב הדרוש לתפקיד זה. השנה אנחנו שמחים שהצלחנו למצוא יחד עם וועד ההנהלה את התקציב הנדרש ומצאנו את מנהלת החינוך החדשה שלנו. אז קבלו בברכה את רוני דאול שנכנסת לתפקיד. רוני, אשת חינוך, המתגוררת באשבל, מילאה בשנים האחרונות תפקידים ניהוליים רבים בתנועת הנוער העובד והלומד. מנהלת החינוך תהווה את המענה הראשוני לכל בעיה ושאלה. היא תעסוק בכל הנושאים הקשורים בחינוך ביישוב החל מתנועת הנוער, פעילות הבוגרת, מניעה והתמודדות עם אירועים שונים בנוער, הקשר עם הקהילה ונושאים רבים אחרים. אנחנו שמחים מאוד שהיא מצטרפת אלינו ובטוחים שיחד איתה נקדם ונעשיר את הפעילות החינוכית ביישוב. בקרוב מאוד היא תציג את עצמה ונוכחותה תורגש ביישוב.
השנה מערכת החינוך תפעל במתכונת של רכז אחד (אפי) ומנהלת החינוך. היינו שמחים להעסיק רכז נוסף, אך כיישוב קטן התקציב שלנו אינו מאפשר זאת כרגע.
תשלומי ההורים יעודכנו החל מחודש ספטמבר. עדכון זה נעשה כדי להעלות מעט את תקציב הנוער ולאפשר את העסקתה של מנהלת החינוך. ביצענו בדיקה מקיפה של תשלומי ההורים ביישובי משגב. ישנם יישובים בהם ההורים משלמים יותר וישנם יישובים חזקים יותר ובעלי הכנסות נוספות בהם תשלום ההורים נמוך יותר. התשלום בהר חלוץ נמצא במקום טוב באמצע. התשלום מתבצע על בסיס מדרגות.

מספר ילדים

תשלום קודם

תשלום חדש

1

60 ₪

60 ₪

2

90 ₪

110 ₪

3 ומעלה

105 ₪

140 ₪

 

 

גם וועדת הנוער מתחדשת. בהזדמנות זו נגיד תודה לאנאמה מילר, הגר שריד, לילך טורקאן ואלי זריהן על פעילות ארוכה ומשמעותית בוועדת הנוער בשנים האחרונות. טוני בלוסטון וענת גרסיאן ממשיכות בוועדה והצטרפו לוועדה בחודשים האחרונים לילך לוי וברק לומן.
וועדת הנוער תמשיך ללוות את פעילות הילדים והנוער ביישוב ויחד עם מנהלת החינוך הנכנסת נדאג לייצר פעילות מגוונת, מעניינת וחינוכית לכל ילדי היישוב.

נשמח תמיד לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה ועל כל פנייה.

בברכת שנה טובה והצלחה לכולנו.

וועדת הנוער

חדשות הר חלוץ
לוח פעילויות
09/2020
« חודש הבא חודש קודם »
הוד' אחרונות בפורומים
פורומים באתר הר חלוץ
פורום טרמפים 
פורום אתר הר חלוץ 
פורום להודעות מיידיות 
אלבום תמונות